Strefa nauczyciela

Z myślą o efektywnym wykorzystaniu oferowanych przez nas podręczników systematycznie opracowujemy do nich różnorodne materiały dydaktyczne, które mają na celu ułatwienie Państwa pracy i wzbogacenie prowadzonych przez Państwa zajęć.

Nauczyciele, którzy korzystają z publikacji Wydawnictwa Nowela otrzymują roczny dostęp do obudowy metodycznej w sekcji BIBLIOTEKA PORTALU ROMANISTY.

ZALOGUJ SIĘ

Posiadasz już konto?

.
.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się, aby zostać członkiem Klubu Romanisty i uzyskać dostęp do zasobów Biblioteki.

 

Aby uzyskać dostęp do pełnej obudowy podręcznika dla nauczyciela należy zarejestrować/zalogować się w strefie nauczyciela,
a następnie wybrać odpowiednią książkę do sekcji MOJE PODRĘCZNIKI.
Obudowa dydaktyczna znajduje się w zakładce OBUDOWA.

W razie pytań prosimy o kontakt z naszymi DORADCAMI METODYCZNYMI:

WERAA
Weronika Madej
e-mail: szkoly@nowela.pl
tel: (+48) 882 434 312

ania1
Anna Wachowiak
doradcy@nowela.pl
tel: (+48) 734 485 863

 

Zasoby edukacyjne udostępniane w ramach Biblioteki na www.portalromanisty.pl objęte są prawem autorskim. Uczestnicy zobowiązują się do używania, przekazanych w ramach Programu Edukacyjnego, materiałów we własnym zakresie, a w szczególności do powstrzymywania się od udostępniania l przekazywania tych materiałów osobom trzecim oraz ich powielania w celu dalszego rozpowszechniania. Zabronione jest pobieranie materiałów w celu ich dalszej sprzedaży, rozprowadzania wśród nieupoważnionych osób trzecich, publicznego prezentowania w celach innych niż wynikających z codziennej pracy. Złamanie tych zasad może narazić nauczyciela na odpowiedzialność karną i cywilną. Wydawnictwo Nowela zastrzega sobie prawo do weryfikacji przekazanych danych i w przypadku naruszenia zasad korzystania z Biblioteki, zablokowania dostępu do wybranych lub wszystkich udostępnionych materiałów.
error:

FORMULARZ ODZYSKANIA HASŁA

W celu odzyskania hasła podaj swój adres e-mail użyty przy rejestracji konta.
Wyślemy Ci link do zresetowania hasła.

ZALOGUJ

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. POLITYKA PRYWATNOŚCI.