• +48 61 670 66 92
  • Żmigrodzka 41/49, Poznań
  • Pon. - Pt. 8.00 - 16.00
Projekt bez tytułu
WEBINARIUM: Wykorzystanie podręczników multimedialnych i interaktywnych w praktyce na przykładzie najnowszych publikacji elektronicznych z serii Va bene! i Va benissimo!
  • 30 września 2021
  • Online

Prowadząca: dr Anna Rewicka-Lor

Webinarium skierowane do nauczycieli, poruszające temat wykorzystania podręczników multimedialnych i interaktywnych na zajęciach z języków obcych.

Dr Anna Rewicka-Lor jest metodykiem z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka francuskiego i angielskiego, autorką e-podręczników w serwisie Epodręczniki.pl. oraz współpracuje z ORE (Ośrodek Rozwoju i Edukacji) przy tworzeniu materiałów elektronicznych do nauki języka francuskiego na na II i III etapie edukacyjnym. Doktoryzowała się w zakresie dydaktyki języków obcych na Uniwersytecie Sorbona III w Paryżu. Publikuje swoje artykuły w magazynie „Français Présent”, adresowanym do uczących się języka francuskiego.

error:

FORMULARZ ODZYSKANIA HASŁA

W celu odzyskania hasła podaj swój adres e-mail użyty przy rejestracji konta.
Wyślemy Ci link do zresetowania hasła.

LOGO NOWELI

PORTAL ROMANISTY

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. POLITYKA PRYWATNOŚCI.