• +48 61 847 40 40
  • Żmigrodzka 41/49, Poznań
  • Pon. - Pt. 8.00 - 16.00

O WYDAWNICTWIE

nowela pracownicy2016

Wydawnictwo Nowela istnieje na polskim rynku od ponad 30 lat i jest liderem publikacji do nauki języków romańskich.

OFERTA WYDAWNICZA

Wydawnictwo Nowela oferuje największy wybór podręczników, słowników i materiałów uzupełniających do nauki języka francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego. Współpracujemy z wieloma czołowymi wydawcami europejskimi, dystrybuując i opracowując wraz z nimi polskie wersje najnowocześniejszych i najbardziej skutecznych metod nauczania. We współpracy z wydawnictwem Assimil publikujemy także kursy typu self study dla dzieci i dorosłych, do samodzielnej nauki kilkudziesięciu języków obcych. Oferta dystrybuowana przez wydawnictwo Nowela cechuje się wysoką jakością merytoryczną, doceniana jest przez doświadczonych nauczycieli-praktyków i instytucje odpowiedzialne za edukację i rozwój języków obcych w Polsce.

EDUKACJA

Wydawnictwo Nowela jest twórcą Portalu Romanisty zrzeszającego pasjonatów języków romańskich, organizuje warsztaty i konferencje dla nauczycieli języków obcych na terenie całego kraju, a także chętnie angażuje się w działalność edukacyjną.

DYSTRYBUCJA

error:

FORMULARZ ODZYSKANIA HASŁA

W celu odzyskania hasła podaj swój adres e-mail użyty przy rejestracji konta.
Wyślemy Ci link do zresetowania hasła.

LOGO NOWELI

PORTAL ROMANISTY

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. POLITYKA PRYWATNOŚCI.