• +48 61 847 40 40
  • Żmigrodzka 41/49, Poznań
  • Pon. - Pt. 8.00 - 16.00

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

WEBINARIUM: Perfettamente e Più – skuteczna metoda, ciekawa historia, łatwa nauka.

15 lutego 2020, godz. 11:00 - 12:00

Spotkaj się z autorkami wyjątkowego podręcznika Perfettamente e Più!

Joanna Jarczyńska i Katarzyna Święcicka opowiedzą o nowatorskiej metodzie nauczania języka włoskiego przeznaczonej dla polskich uczniów rozpoczynających naukę w szkołach ponadgimnazjalnych oraz dla dorosłych.

Serię charakteryzuje obszerna baza podstawowych i dodatkowych materiałów, indukcyjne podejście do gramatyki łączącej różne kompetencje językowe, rozwijanie umiejętności słuchania, czytania ze zrozumieniem, pisania, mówienia oraz spiralne powtarzanie już nabytej wiedzy.

Każdy z tomów składa się z dwóch zespolonych części: niebieskiej – globalnej oraz czerwonej – analitycznej, przeznaczonych do równoległej realizacji, i podzielony jest na jednostki dydaktyczne składające się z sześciu lekcji, zajmujących odpowiednio dwie strony w niebieskiej i dwie w czerwonej części podręcznika.

 

 error:

FORMULARZ ODZYSKANIA HASŁA

W celu odzyskania hasła podaj swój adres e-mail użyty przy rejestracji konta.
Wyślemy Ci link do zresetowania hasła.

LOGO NOWELI

PORTAL ROMANISTY

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. POLITYKA PRYWATNOŚCI.