SERIA: CLAN 7 CON ¡HOLA, AMIGOS!

SERIA: CLAN 7 CON ¡HOLA, AMIGOS!

Clan 7 con ¡Hola, amigos!  to kurs języka hiszpańskiego dla dzieci składający się z czterech podręczników, obejmujących poziomy A1 (części pierwsza i druga) i A2 (części trzecia i czwarta) zgodnie z ESOKJ. Kurs Clan 7 uczy przez zabawę, wykorzystując piosenki, gry i ilustrowane historie w atrakcyjny i przystępny sposób. Seria prezentuje kulturowe bogactwo świata hiszpanojęzycznego, a także rozwija umiejętności językowe przez zróżnicowane zadania praktyczne.

Każdy podręcznik składa się z 9 rozdziałów, których zawartość odpowiada założeniom Plan curricular Instytutu Cervantesa. Rozwinięcie tych treści znajduje się w kursie interaktywnym ¡Hola, amigos!, zatwierdzonym przez Instytut Cervantesa we współpracy z Uniwersytetem Alberta w Kanadzie. Każdy z rozdziałów podzielony jest na trzy części. Do podręcznika dołączony jest komiks posumowujący omówiony materiał za pomocą różnorodnych historii.

Atutem całej serii jest nacisk na nauczanie języka hiszpańskiego oparty na aktywnej obserwacji, udziale w zabawach i grach poprzez śpiew, rysunek i prace manualne. Historie dotyczące państw hiszpanojęzycznych opowiedziane przez 9 barwnych postaci z 9 państw obszaru hiszpanojęzycznego umożliwiają poznanie historii i kultury tej części świata.

Komponenty serii

  • podręcznik,
  • ćwiczenia,
  • przewodnik metodyczny,
  • zestaw dla nauczyciela (teczka zawierająca podręcznik, ćwiczenia, przewodnik metodyczny oraz różne materiały dodatkowe – karty obrazkowe, gry planszowe),
  • kurs interaktywny ¡Hola, amigos!
CLAN 7 CON ¡HOLA, AMIGOS! 1
CLAN 7 CON ¡HOLA, AMIGOS! 2
CLAN 7 CON ¡HOLA, AMIGOS! 3
CLAN 7 CON ¡HOLA, AMIGOS! 4

Nagarnia audio, video i materiały dodatkowe (gry, puzzle, historyjki obrazkowe etc.) do pobrania za pomocą KODU  DOSTĘPU (z podręcznika) na Platformie ELEteca (https://eleteca.edinumen.es/)

Jesteś zainteresowany tym podręcznikiem?
Zapraszamy do kontaktu: szkoly@nowela.pl lub doradcy@nowela.pl

error:

FORMULARZ ODZYSKANIA HASŁA

W celu odzyskania hasła podaj swój adres e-mail użyty przy rejestracji konta.
Wyślemy Ci link do zresetowania hasła.

ZALOGUJ

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. POLITYKA PRYWATNOŚCI.